• LogisticNEWS
    O čem se mluví

HANNOVER MESSE Digital Days – program je online

ilustrační foto

Premiéra největší události strojírenského průmyslu proběhne 14. a 15. 7. 2020

Pořadatelé prvního ročníku digitální platformy HANNOVER MESSE Digital Days připravili prvotřídní program.  Akce bude zahájena v úterý 14. 7. 2020 panelovou diskusí na téma “Forward to the New  ‒ New Opportunities for Progress?”, které se zúčastní člen představenstva společnosti Siemens Klaus Helmrich;  předseda Festo Oliver Jung; BDI prezident Dieter Kempf; majitel Friedhelm Loh Group Friedhelm Loh; jednatel firmy Robert Bosch Rolf Najork; a člen představenstva SAP  Thomas Saueressig.

 

Na programu jsou dále keynotes z hospodářství, vědy i politiky. Chybět nebudou pódiové diskuse, live-chaty, networking a prezentace inovací. Konference se bude věnovat aktuálnímu vývoji v oborech průmyslu, energie a logistiky.  Hlavní partneři akce ‒ Beckhoff, Cisco, Festo, Harting, Ifm, Igus, Phoenix Contact, Rittal, Schneider Electric, and Siemens ‒ prezentují jejich produkty a inovace v četných přednáškách.

 

První den konference 14. 7. bude vyhlášen vítěz prestižní soutěže mezinárodně uznávaného technologického ocenění HERMES AWARD. Porota za předsednictví Reimunda Neugebauera, prezidenta Fraunhofer-Gesellschaft, vybrala vítěze z mnoha kvalitních kandidátů.

 

Profesor Thomas Wimmer, CEO German Logistics Association moderuje sekci logistiky o inovacích globálních hodnotových řetězců ve výrobě zemědělských strojů. Jeho hostem je Josip T. Tomasevic, senior viceprezident a vedoucí nákupu společnosti AGCO Corporation, Duluth, Georgia, USA.

 

Druhý den konference digitální platformy HANNOVER MESSE Digital Days budou na programu například přednášky partnerské země Indonésie. Nebo panelové diskuse na téma EU politiky po krizi způsobené koronavirem.

 

Tematicky pokrývají HANNOVER MESSE Digital Days obsahové zaměření veletrhu. Těžištěm konferenčního programu jsou Průmysl 4.0, umělá inteligence, G5, smart energy a Logistika 4.0. Druhým obsahovým zaměřením jsou prezentace produktů a řešení jednotlivých vystavovatelů.

Účast na konferenci je zdarma. Více informací a registrace na https://hannovermesse.digital.

 

Zdroj: PROveletrhy - Výhradní zastoupení Deutsche Messe AG, Hannover v ČR

8.7.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies