• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Geis je prvním nájemcem VGP parku u Bratislavy

Foto: Geis CZ s.r.o.

Společnost Geis SK patří mezi největší logistické firmy na Slovensku a v oblasti vnitrostátních paletových přeprav je lídrem slovenského trhu. Stejně jako celá skupina Geis, tak i Geis SK stále posiluje a roste. „Díky dynamickému růstu jsme potřebovali najít větší a vhodnější prostory pro naši pobočku v bratislavském regionu. Naším požadavkem byl moderní cross-dockový terminál v kombinaci se skladovou halou v blízkosti Bratislavy a zároveň v lokalitě přímo u dálnice D1,“ uvedl Daniel Knaisl, jednatel skupiny Geis pro CZ, SK a PL.

 

Marian Vaculčiak, prevádzkový riaditeľ Geis SKNový logistický park, který realizuje VGP v těsné blízkosti Bratislavy u obce Bernolákovo, přesně splňuje tyto požadavky. Skupina Geis je prvním nájemcem a již v létě 2021 zde zahájí činnost nová pobočka pro bratislavský region. V první fázi jsme se dohodli na pronájmu 8.000 m² vnitřní plochy a k tomu odpovídající venkovní manipulační a odstavné plochy.  Nyní již řešíme konkrétní technické parametry stavby tak, aby splňovala přesně naše provozní ale i ekologické požadavky,“ doplňuje Marian Vaculčiak, provozní ředitel Geis SK.

 

Zakladatel a CEO VGP, Jan van Geet, uvedl: „Vnímám jako pozitivní symbol, že prvním nájemcem nového parku v portfoliu VGP bude společnost Geis, se kterou nás pojí dlouhodobá spolupráce na Slovensku i v ČR. VGP Park Bratislava představuje pro svou strategickou polohu významný logistický projekt, který podpoří segment domácího i zahraničního obchodu a logistiky.“

 

Více informací na: www.geis.cz

 

Zdroj: Seteva

6.11.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies