• LogisticNEWS
    O čem se mluví

GEFCO zajistí logistické toky inovativního elektromobilu Citroen Ami v Itálii

Ilustrační foto | Gefco

Společnost GEFCO, globální expert v oblasti multimodálních řešení dodavatelských řetězců a evropský logistický lídr v automobilovém odvětví, se stal logistickým partnerem společnosti Citroën v Itálii pro inovativní, 100% elektrický automobil typu AMI. GEFCO bude řídit přepravu, postprodukční operace a skladování vozů stejně jako dodávku objednaných aut až do místa určení a předání koncovým zákazníkům.

GEFCO Italy bude přebírat vozidla Citroën Ami ve své pobočce v městečku Guasticce (Livorno), kde odborníci zajistí veškeré požadované postprodukční operace a úkony nezbytné pro uvedení vozidla do provozu. Kromě toho společnost zajistí v Itálii adekvátní skladové kapacity pro vozidla Citroën Ami čekající na odvolání a doručení koncovému klientovi.

Postprodukční operace prováděné na vozech, které opustili výrobní linku, zahrnují mytí, kontrolu provozních kapalin, montáž příslušenství a finalizaci konfigurací trendových linií MY AMI POP a MY AMI VIBE.  Personalizace vozů pomocí designových prvků je trendem budoucnosti, zvyšujícím atraktivitu těchto linií. Citroën Ami je lehká čtyřkolka, dostupná i 14letým osobám s řidičským oprávněním skupiny AM. Pomocí jednoduchého, intuitivního digitálního ekosystému plní nové potřeby mobility.

V rámci partnerství bude společnost GEFCO zajišťovat též dodávky koncovým klientům, tzv. home deliveries. Všichni řidiči, kteří budou vozidla distribuovat, prošli školením, jsou schopni představit kompletní funkce vozidla, aby je zákazníci mohli ihned využít. Spolu s plně digitální administrativou společnosti Citroën přináší tato služba dříve nevídanou zákaznickou zkušenost.

Fabrice Barthe, výkonný ředitel italské pobočky společnosti GEFCO, uvedl: „Jsme hrdým partnerem 100% elektrického vozu Citroën Ami, navrženého s cílem přinést revoluci do městské mobility. Společnost GEFCO zajišťuje přepravu, postprodukční úpravy, personalizaci vozů a dodávky přímo do domovů zákazníků, s respektem vůči nejnovějším protiepidemickým požadavkům. Jsme rádi, že můžeme spolu s italskou pobočkou společnosti Citroën nabídnout zákazníkům vskutku jedinečnou zákaznickou zkušenost!“

 

Zdroj: Benes Consulting Group

3.11.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies