• LogisticNEWS
    O čem se mluví

GEFCO formuje další geo-region v Evropě

logo gefco

Rok po vzniku geo-regionu Česká republika–Slovensko přichází společnost GEFCO s dalším propojením významných oblastí svého působení. Nově vytvořený geo-region Rakousko – Švýcarsko povede dosavadní výkonný ředitel rakouské pobočky, Peter Vanek. 

Společnost GEFCO pokračuje v budování nadnárodních celků, které se dle dosavadních zkušeností osvědčilo. Od spojení obou německy mluvících regionů si skupina GEFCO, podobně jako v případě geo-regionu Česko – Slovensko, slibuje podpoření své dlouhodobé strategie směrem k větší součinnosti, lepším zákaznickým službám i podpoře vývoje obchodu.

Vytváření kvalitních partnerství v rámci Evropy přináší celou řadu benefitů, ze kterých může na trhu významně těžit nejen skupina GEFCO, ale především její zákazníci. Geo-region Česko-Slovensko vznikl v srpnu 2017 a dynamikou růstu se zařadil mezi TOP 3 regiony v rámci Skupiny. Díky spojení získali zákazníci obou zemí přístup ke kompletnímu portfoliu specializovaných služeb obou poboček a nové uskupení přispělo též k lepší optimalizaci logistických řešení na obou trzích.

 

Zdroj: GEFCO

28.8.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies