• LogisticNEWS
    O čem se mluví

František Mikeš novým obchodním a marketingovým ředitelem společnosti Toyota Material Handling CZ

František Mikeš

František Mikeš (45) převzal vedení obchodního týmu společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o., předního dodavatele komplexních řešení v oblasti manipulace, logistiky a skladování. S účinností od 3. února 2020 se stává členem užšího vedení společnosti a bude řídit týmy obchodu, marketingu a produktového managementu. 

František Mikeš vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde následně rovněž tři roky působil jako asistent na Fakultě podnikohospodářské. Má více než 19 let zkušeností v ICT a non-IT oblastech.

Před příchodem do TMHCZ zastával různé manažerské pozice se zaměřením na strategii, rozvoj a řízení obchodu, projektový a systémový management, produktový marketing či strategický a segmentový marketing například ve společnostech Český Telecom, Telenor Networks CE, Telefónica O2 Czech Republic, Altron, Schneider Electric nebo TTC MARCON, a to primárně na českém, slovenském nebo polském trhu. Má rovněž obchodní zkušenosti z prostředí Východní Evropy a oblasti UAE.

František Mikeš je ženatý, má dvě děti a kromě času stráveného společně s rodinou patří k jeho nejoblíbenějším aktivitám vysokohorská turistika, přístrojové potápění, sportovní střelba, cestování a hudba.   

 

Zdroj: TMH CZ

25.2.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies