• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Fóra CeMAT s prominentními účastníky

ilustrační foto

K prominentním řečníkům fóra Logistics 4.0 na veletrhu CeMAT bude patřit Günther Oettinger, komisař Evropské unie pro rozpočet a lidské zdroje. Vystoupí zde v pondělí od 17,00 do 17, 30 hodin. 

Fórum zahájí dr. Michael ten Hompel, profesor na katedře dopravy a skladového hospodářství na univerzitě v Dortmundu a výkonný ředitel Fraunhoferova ústavu materiálového toku a logistiky IML. Jeho přednáška nese název „Logistika 4.0: Svět se staví na hlavu – protože to umí“: V roce 2018 budou k dispozici všechny technologie, které umožní zrealizovat čtvrtou průmyslovou revoluci. Logistika jako hybná síla čtvrté průmyslové revoluce bude přitom hrát rozhodující úlohu. Z vysokozdvižných vozíků se stanou autonomní vozidla, z beden kyberfyzické systémy a z klasického dopravního a zbožního hospodářství se stane platformová ekonomika. Mezinárodní soutěž začala a vítězem se stane ten, kdo nejrychleji promění digitální technologie v nové užitečné obchodní modely.   

 

Celý program fóra je k dispozici online na adrese: www.cemat.de/veranstaltung/logistics-4.0-forum/FOR/82167.

 

CeMAT – přední světový veletrh intralogistiky a řízení dodavatelského řetězce

Veletrh CeMAT se koná každé dva roky společně s veletrhem HANNOVER MESSE. Příští veletrh  CeMAT se uskuteční 23. - 27. dubna 2018. Představí se zde celá branže od inovativních a energeticky úsporných vysokozdvižných vozíků a dílenských dopravních prostředků, komplexních plně automatických dopravních zařízení, jeřábů, zdvihacích zařízení a pracovních plošin, regálových a skladových systémů až po nenovější systémová řízení a inovace z oblasti   Logistics IT. Na veletrhu CeMAT v Hannoveru budou zastoupeny všechny oblasti intralogistiky. Nabídku doplní systémy Auto-ID, robotizace logistiky a balící technika pro intralogistiku. 

 

HANNOVER MESSE – Get new technology first!

 

HANNOVER MESSE je přední světový průmyslový veletrh.  Svými vedoucími tématy „Integrated Industry“ a „Integrated Energy“ se stal globální platformou průmyslu 4.0. Příští veletrh HANNOVER MESSE se uskuteční 23. - 27. dubna 2018 v Hannoveru. Pět vedoucích veletrhů – IAMD (Integrated Automation, Motion & Drives), Digital Factory, Energy, Industrial Supply a Research & Technology – podrobně představí digitalizaci výroby a energetické systémy.   Souběžně s veletrhem HANNOVER MESSE se na hannoverském výstavišti uskuteční CeMAT, přední světový veletrh intralogistiky a řízení dodavatelského řetězce. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2018 je Mexiko. 

 

Zdroj: Deutsche Messe v ČR

 

 

6.4.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies