• LogisticNEWS
    O čem se mluví

ESA logistika proti koronaviru

ilustrační foto

Společnost ESA logistika, která patří mezi desítku největších českých logistických firem, nabídla zdarma své dopravní a skladovací služby v Čechách, Polsku a na Slovensku nekomerčním projektům pomáhajícím v boji proti onemocnění COVID-19.

„Celý svět bojuje proti pandemii, proto i my nabízíme svou pomoc. Státním i nestátním nekomerčním projektům působícím k potlačení a ochraně před tímto onemocněním nabízíme bezplatně naše dopravní kapacity kamionů a větších vozidel a také skladové kapacity včetně služeb VAS, tedy balení, etiketování a dalších. U nás a na Slovensku dáváme k dispozici také vozidla a sklady s řízenou teplotou,“ popisuje nabídku manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas.  

 

ESA logistika již bezplatně nabídla své kapacity projektům platforem Spojujeme Česko, CoVpoint a Covid-19cz pro zprostředkování pomoci firem proti COVID-19.

 

Vedle těchto nekomerčních aktivit je ESA logistika připravena rychle pomoci také výrobním a obchodním firmám, které se potýkají s extrémními výkyvy poptávky po svém zboží. „V těchto dnech čelíme situaci, kterou lze označit jako turbulentní logistika. Požadavky trhu na přepravní a skladové kapacity se nemění po měsících, ale v řádu dnů. I přesto si uchováváme možnost rychle reagovat, přeskupovat i navyšovat naše kapacity a nabízíme spolupráci v oblasti dopravy a skladování v České republice, v Polsku a na Slovensku ostatní výrobním, obchodním nebo logistickým společnostem pro pokrytí kapacitních špiček nebo i pro delší spolupráci,“ doplňuje Jindřich Karas.

 

Zájemci o podporu nekomerčních projektů proti koronavirovému onemocnění mohou kontaktovat Michealu Frelichovou na e-mailu frelichova.michaela@esa-logistics.eu, tentýž kontakt platí i v případě zájmu o běžnou spolupráci ve skladování a dopravě.

 

Zdroj: ESA logistika

3.4.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies