• LogisticNEWS
    O čem se mluví

ESA logistika pomáhá distribuovat pomoc Červeného kříže

ilustrační foto

Český červený kříž (ČČK) využil nabídky společnosti ESA logistika na bezplatnou pomoc projektům pomáhajícím v boji proti onemocnění COVID-19 a ESA logistika se tak v dubnu zapojila do distribuce zásilek ČČK. 

Společnost 17. a 20. dubna rozvezla na místa určení celkem 19 palet čistících a dezinfekčních prostředků a hygienických potřeb určených pro zdravotnické a sociální služby provozované nestátními zařízeními. „Nejprve jsme veškerý materiál soustředili u nás v centrálním skladu, kde jsme ho ve spolupráci s pracovníky Českého červeného kříže přeskupili a připravili k rozvozu jeho devíti oblastním sdružením. Tam si vše převzali zástupkyně těchto místních organizací a naši pracovníci ještě na místě pomáhali s manipulací a dotříděním,“ říká manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas. Zásilky putovaly oblastním sdružením ČČK do Berouna, Jihlavy, Klatov, Ostravy, Prahy (dvěma organizacím), Teplic, Zlína, a Znojma.

 

„Po vzájemné dohodě s Českým červeným křížem budeme v této spolupráci pokračovat a naše nabídka samozřejmě trvá i pro další nekomerční projekty, které by jí mohly využít,“ dodává Jindřich Karas.

 

Státním i nestátním nekomerčním projektům působícím k potlačení a ochraně před onemocněním COVID-19 nabízí ESA logistika bezplatně dopravní kapacity kamionů a větších vozidel a také skladové kapacity včetně služeb VAS, tedy balení, etiketování a dalších. Tyto služby firma nabízí v ČR, na Slovensku a v Polsku, v ČR a na Slovensku dává k dispozici také vozidla a sklady s řízenou teplotou.

 

Zdroj: ESA logistika

22.4.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies