• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Emirates podpoří po pandemii mikro, střední a malé podniky

Ilustrační foto | Emirates

Letecká společnost Emirates při příležitosti Mezinárodního dne mikro, malých a středních podniků nabízí těmto firmám speciální vstupní bonusové body při registraci do věrnostního programu Emirates Business Rewards. Oceňuje tak roli těchto podniků při ekonomické obnově v období po pandemii.

Podniky po celém světě, které si poprvé zaregistrují účet kdykoli od 25. června do 10. července 2022, získají v rámci programu Emirates Business Rewards vstupní bonus 10 000 bodů, což je ekvivalent jedné zpáteční letenky v ekonomické třídě mezi většinou destinací v regionu Blízkého východu, Afriky/WAIO a Dubaje, města, které nabízí špičkové podpůrné programy a infrastrukturu pro podnikatele a malé a střední firmy.

Speciální nabídka Emirates cílí na podporu malých a středních podniků a uznává tak jejich nezastupitelnou roli, kterou sehrávají v udržitelném rozvoji, globální ekonomice a komunitách po celém světě.

V současné době má program Emirates Business Rewards více než 30 000 členů, kteří využívají řadu výhod včetně snadné registrace, bonusových bodů, flexibility a možností upgradu, a to dokonce i při rezervacích na poslední chvíli.

S cílem zajistit bezproblémové obchodní cesty umožňuje program Emirates Business Rewards registrovaným podnikům získávat body za služební cesty, které lze vyměnit za lety a upgrady na jakémkoli letu společnosti Emirates a v jakékoli třídě (v závislosti na dostupnosti).

Členové mohou získávat body kdykoli jejich zaměstnanci nebo hostující cestující létají se společností Emirates, které pak lze opět utratit za lety a upgrady. Jednotlivci mohou také získat míle Skywards na stejném letu, pokud jsou členem věrnostního programu Emirates Skywards. Počet zaměstnanců, kteří se mohou do programu zapojit, není nijak omezen a nejsou vyžadované žádné minimální výdaje. Registrace do Emirates Business Rewards je zdarma a nabízí vhodná rozpočtová řešení pro segment SME.    

Malé a střední podniky, které se často nazývají „páteří našich ekonomik“, tvoří více než 90 % všech globálních firem a představují v průměru 70 % celkové zaměstnanosti a 50 % HDP. Jsou klíčovými aktéry při dosahování cílů v oblasti udržitelnosti.

Emirates má dlouhou historii v podpoře malých a středních podniků, a to nejen prostřednictvím programu Business Rewards, ale také prostřednictvím nákupu produktů a služeb napříč svými odděleními a partnerskými organizacemi. Stovky malých a středních podniků v řadě průmyslových odvětví z celého světa mohou své produkty předvádět globálnímu cestovatelskému publiku na letech Emirates, což rovněž podporuje jejich růst. Tyto produkty zahrnují například udržitelné hygienické vybavení, luxusní kosmetické produkty, čaje či další potravinářské produkty. Ve Spojených arabských emirátech Emirates při svých výběrových řízeních upřednostňuje malé a střední podniky a  aktivně spolupracuje s vládními zainteresovanými stranami, jako je Dubaj SME, při identifikaci relevantních podniků a pravidelném hodnocení výkonnosti aktivních dodavatelů.

Více informací o věrnostním programu Emirates Business Rewards naleznete zde: https://www.emirates.com/ae/english/business-rewards/

 

Zdroj: BEST Communications

27.6.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies