• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Element Logic posiluje nová finanční manažerka Jitka Špičáková

Jitka Špičáková, finanční oddělení Element Logic Czech Republic

Novou posilou společnosti Element Logic ve finančním oddělení je Jitka Špičáková. U evropského lídra v oblasti automatizovaných skladových řešení bude zodpovědná za finanční činnosti, plánování a řízení veškerých finančních operací.

Jitka Špičáková pracovala na finančních pozicích u společností zaměřených na pojišťovací, bankovní, obchodní, farmaceutickou, zastupitelskou a výrobní činnost. Má zkušenosti také s outsourcingem finančních a daňových služeb, vedením týmu a implementací nových projektů a informačních systémů. „Jitka Špičáková je pro nás velkou posilou. Věřím, že její bohaté zkušenosti v oboru pomohou automatizovat procesy finančního oddělení českého Element Logic,“ uvádí CEO Element Logic Czech Republic Jindřich Kadeřávek.

Naposledy působila Jitka Špičáková na pozici finančního managera ve výrobní společnosti DELBAG s.r.o., kde byla zodpovědná za veškeré činnosti finančního oddělení, reporting, controlling, plánování, řízení účetních, daňových, bankovních a finančních operací a vedení týmu.

Před touto zkušeností pracovala pro společnost Česká pojišťovna, Bank Austria, Generali Pojišťovna, Obchodní oddělení Rakouského Velvyslanectví, Berlin-Chemie, Marvinpac CZ aAKT plastikářská technologie Čechy. „Element Logic je evropským lídrem ve svém oboru a těším se na nové výzvy vyplývající z této spolupráce. Mým cílem bude přispět k rozvoji automatizace finančních procesů týkajících se nejen dodávek projektů skladových řešení, ale také managementu veškerých finančních záležitostí společnosti,“ uvádí Jitka Špičáková za finanční oddělení Element Logic Czech Republic.

 

Zdroj: Insighters

1.12.2022

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies