• LogisticNEWS
    O čem se mluví

„Driving for Excellence“

Mick Schumacher_Mohr_Barcelona_SSI_cutting

SSI Schäfer dnes představuje nového velvyslance své značky: Micka Schumachera. Úřadující král Formule 3, který se letos účastní šampionátu FIA Formule 2, uzavřel dlouhodobé partnerství s intralogistickou společností SSI Schäfer.

Mick Schumacher již dlouho ohromuje své fanoušky, kolegy i celou veřejnost svou vytrvalou snahou neustále se zlepšovat. 20letý syn sedminásobného světového šampiona Formule 1 Michaela Schumachera již dávno vystoupil z otcova stínu. Jako člen exkluzivní skupiny šampionů FIA Formule 2 patří Mick nyní k předním mladým závodníkům světa.

Partnerství jsme uzavřeli s jasným cílem: „Driving for Excellence“ je jasné poselství této spolupráce. „Mick přináší velkou energii, která na společnost SSI Schäfer udělala dojem. Dává do svého výkonu vše, získává zkušenosti a přijímá výzvy, které ho vedou k cílenému řešení se silným důrazem na výsledek. V tom se podobá naší společnosti.
V souladu se svým firemním mottem Think Tomorrow se společnost SSI Schäfer snaží dosáhnout svých ambiciózních cílů ve prospěch svých zákazníků,“ říká Michael Mohr, výkonný viceprezident prodeje společnosti SSI Schäfer.

Mick Schumacher jezdí od roku 2016 pro italský tým PREMA. Evropský šampion Formule 3 za rok 2018 začal letos jezdit pro tým Formule 2 a zapojil se do programu Ferrari Driver Academy, který podporuje mladé talenty. Jako mladý řidič zahájil v dubnu v Bahrajnu testovací jízdy pro Formuli 1 ve stájích Ferrari i Alfa Romeo. „Těší mě, že se stávám partnerem SSI Schäfer, jelikož sdílíme stejné základní hodnoty: praktický přístup, snahu o úspěch, inovativní řešení i dlouhodobé uvažování a jednání. ‚Think Tomorrow‘ je heslo, které vystihuje i mne,“ říká Schumacher.

Spolupráce mezi intralogistickým specialistou SSI Schäfer a pilotem Formule 2 bude zahrnovat řadu společných aktivit. Mick Schumacher letos na podzim zavítá na panelovou diskuzi jedné z největších firemních akcí v našem odvětví. Setká se s uživateli intralogistických řešení, zúčastní se odborných diskuzí, přednášek a živých ukázek logistických systémů.

V současné chvíli se Schumacher zaměřuje na Monako, jelikož Formuli 2 čeká čtvrtý soutěžní víkend z dvanácti. Velká cena Formule 2 se koná od 23. do 25. května 2019 v Monaku. Fandit mu rozhodně bude celá rodina SSI Schäfer.

 

Zdroj: SSI Schäfer

12.12.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies