• LogisticNEWS
    O čem se mluví

DOMEQ je otevřen / CTP dokončilo moderní ubytování pro studenty a mladé profesionály v Brně

ilustrační foto

Společnost CTP oficiálně otevřela DOMEQ - nový koncept moderního bydlení pro studenty a mladé profesionály v Brně. Ten nabídne 159 pokojů a apartmánů pro 309 zájemců. Nachází se v Business parku Ponávka společnosti CTP a část kapacit bude nabídnuta studentům a stážistům místních firem v areálu. Celý koncept je unikátní tím, že v sobě kombinuje prvky hotelového a rezidenčního bydlení. Budovu bude pro CTP provozovat agentura Foreigners.cz.

DOMEQ je první koncept moderního bydlení pro studenty a mladé profesionály svého druhu v České republice. Unikátnost stavby je v myšlence společného bydlení, pohodlnosti, modernosti a skladbě nabízeného ubytování pro úspěšné mladé lidi. DOMEQ nabízí 130 pokojů s odděleným dvoj-lůžkem, 5 apartmánů pro handicapované, 15 manželských pokojů a 9 pokojů jako jednolůžko. V nabídce je i varianta s balkónem. Nechybí vybavené společenské prostory a recepci, parkovací místa a velká terasa s dech beroucím výhledem na město. Vše je vybudováno v duchu moderního designu a komfortu. Koncept je inspirován západní Evropou a potřebami mladé generace. V nabídce služeb rovněž najdete: prádelnu, kolárnu, úklid, či možnost zapůjčení základního vybavení jako je nádobí a povlečení. Do budoucna se počítá v přízemí budovy i s malým obchůdkem, kde bude možné sehnat základní potraviny a další potřeby. DOMEQ lze využít jak ke krátkodobému ubytování v řádu měsíců, tak i dlouhodobě.

 

DOMEQ skloubí požadavky na rezidenční bydlení a potřeby mladých talentů. Je to mnohem více než klasické ubytování. Věříme, že DOMEQ se stane místem setkávání studentů a firem. Centrem kreativity i ideálním podhoubím pro vznik start-upů. Pokoje a apartmány jsou určeny jak pro domácí tak i zahraničí zájemce, kteří požadují nadstandartní typ ubytování,“ říká Vojtěch Stehno, zakladatel agentury Foreigners.cz.

 

DOMEQ je součástí víceúčelového Business parku Ponávka v centru Brna, který disponuje výbornou lokací i veškerou občanskou vybaveností. V okolí se nachází nejvýznamnější brněnské vysoké školy (MUNI, VUT atd.) a velké nadnárodní společnosti.

 

„Vytvořili jsme takové prostory, které mohou do budoucna podpořit zaměstnanost společností v našem parku a vyhovět tak požadavku na přístup k novým talentům a mladým profesionálům. DOMEQ je plně připraven pojmout stážisty i zaměstnance místních firem, které tak pro uchazeče získávají další benefit k práci v podobě stylového ubytování s komunitním zázemím,“ dodává Andrea Tkačuková, výkonná ředitelka agentury Foreigners.cz.

 

Blízký park nabízí mnoho aktivit a využití ve volném čase, pro sport i odpočinek. Zájemci budou moci využít i program sdílených jízdních kol. Nová brněnská lokalita je lákavá nejen díky dostupnosti ale i prostředím, které je v areálu vytvořeno tak, aby odpovídalo pohodlnému bydlení se vším, co nabízí moderní městská čtvrť. Důraz je kladen i na bezpečnost. Celý park je nepřetržitě střežen bezpečnostní službou a kamerovým systémem. DOMEQ má navíc vstup na čipovou kartu, dobře osvětlené cesty a stezky.

 

Nabízené apartmány o velikosti 22 m2 jsou za 10 500,- Kč, což odpovídá asi 400 EUR. DOMEQ vlastní společnost CTP a obchodním partnerem pro pronájem ubytování bude agentura Foreigners.cz, která se v České republice stará o zahraniční studenty.

 

 "Jsme rádi, že studentům poskytneme pohodlné ubytování a pomůžeme našim dlouhodobým nájemcům najít nové zaměstnance," říká generální ředitel CTP, Remon Vos.

 

Zdroj: Bison & Rose

3.11.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.