• LogisticNEWS
    O čem se mluví

DKV jako první spouští plnohodnotnou registraci k českému mýtu

Nové české mýto pro vozidla nad 3,5 tuny již od 1. prosince 2019

DKV umožňuje registraci přes vlastní registrační portál

Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, spouští jako první plnohodnotný registrační portál do nového českého mýta. Zároveň připomíná, že by dopravci a majitelé vozidel nad 3,5 tuny, jichž se tato povinnost týká, rozhodně neměli s registrací a objednávkou palubních jednotek otálet.

„Máme zkušenosti se spouštěním řady mýtných systémů v Evropě a obyčejně všichni nechávají administrativní úkony na poslední chvíli. Riskují tak, že budou muset absolvovat dlouhé fronty na obchodních místech nebo jim nebudou palubní jednotky doručeny včas,“ říká Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.

Registrační portál DKV na www.toll-cz.dkv-euroservice.com umožní všem zájemcům rychlou a snadnou online registraci. „Jsem rád, že můžeme nabídnout dopravcům efektivní způsob, jak zvládnout tento administrativně a časově náročný proces. Pomůžeme jim ušetřit mnoho hodin práce v pracovně nejnáročnější části roku,“ říká L. Ondráček. Další informace naleznou zájemci také na speciální stránce www.czmyto.cz .

DKV poskytuje dopravcům komplexní řešení ve správě mýta již řadu let. „Našim zákazníkům nabízíme vše – od snadné registrace flotily vozidel přes efektivní plánování tras s ohledem na výdaje za pohonné hmoty a mýtné poplatky až po účetně přehledné a ekonomicky výhodné vyúčtování z téměř 30 zemí,“ doplňuje L. Ondráček.

 

Zdroj: AC&C Public Relations

5.9.2019

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies