• LogisticNEWS
    O čem se mluví

DÍKY NOVÉ AKCI EXEKUTIVNÍHO KLUBU BRITISH AIRWAYS MÁTE MOŽNOST DO KONCE ROKU ZÍSKAT DVOJNÁSOBNÝ POČET BODŮ AVIOS

ilustrační foto

Členové Exekutivního klubu British Airways mohou nyní získat dvojnásobek bodů Avios na letech, které si zarezervují a využijí do konce roku. Zákazníci se pro tuto nabídku musí před rezervací letu zaregistrovat – to lze provést zde, a musí být členy Exekutivního klubu British Airways, jehož členství je zdarma. Dále je potřeba zarezervovat si lety a také je uskutečnit do 31. prosince 2018. Akce probíhá na letech na všech trasách a ve všech cestovních třídách; je omezena počtem 10 letů.

Tyto dvojité body Avios lze utratit stejným způsobem jako běžné body Avios, včetně použití pro částečnou platbu, což zákazníkům umožňuje snížit si náklady na budoucí lety. Při využití částečné platby s Avios si mohou zákazníci vybrat ze škály úspor podle destinace a cestovní třídy. Přitom mohou členové na svých rezervacích stále sbírat body Avios a statusové body Tier Points.

Carolina Martinoli, ředitelka pro Brand and Customer Experience společnosti British Airways, uvedla: „Víme, jak je možnost sbírat a utrácet body Avios pro naše zákazníky důležitá, a tak doufáme, že se jim tato nabídka bude líbit. Členové programu mohou své extra body Avios utratit několika způsoby: nákupem letů, částečnou platbou, nebo na desetitisících hotelů a cest na celém světě.“

Akce probíhá současně s řadou zlepšení pro zákazníky, která společnost British Airways zavádí v rámci svého investičního plánu v objemu 4,5 miliardy liber. Letos vytvořila novou aplikaci pro členy Exekutivního klubu a vylepšila jídlo podávané v obchodní třídě na krátké vzdálenosti Club Europe i v ekonomické třídě na dlouhé vzdálenosti World Traveller. Modernizace se týká i řady salonků v rámci své sítě.

Úplné podmínky akce naleznete zde na webových stránkách společnosti. Body Avios je možné sbírat maximálně na 10 segmentech. Dvojnásobek bodů Avios platí pro všechny globální lety včetně vnitrostátních letů ve Velké Británii a v rámci jižní Afriky, stejně jako pro lety British Airways operované partnery American Airlines, Iberia a Finnair při cestě mezi Evropou a Severní Amerikou.

*Liší se podle typu letenky a úrovně Exekutivního klubu
 

Zdroj: Horizon PR

22.10.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies