• LogisticNEWS
    O čem se mluví

DHL ve službách 25. filmu s Jamesem Bondem Není čas zemřít

© 2020 Danjaq, LLC a Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NENÍ ČAS ZEMŘÍT a loga související s filmy a postavou Jamese Bonda © 1962–2020 Danjaq, LLC a Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NENÍ ČAS ZEMŘÍT a oc

DHL je oficiálním logistickým partnerem filmu Není čas zemřít
Vedoucí logistická společnost přepravovala unikátní vybavení již pro pět filmů s Jamesem Bondem
odborníci na logistiku ze společnosti DHL mají od filmu Casino Royale (2006) na starosti dopravu a logistiku při natáčení série filmů s agentem 007. V letošním roce se v kinech na celém světě začne promítat nový snímek Není čas zemřít. I 25. pokračování filmové série o fiktivním agentovi vzniklo s přispěním společnosti DHL, která letadly, loděmi nebo nákladními vozidly včas dopravila vše potřebné na příslušná místa natáčení.

„Pro filmové produkce tohoto rozsahu hrají čas a preciznost zásadní roli. Díky naší mezinárodní síti a sehraným postupům jednotlivých týmů v letecké, námořní i pozemní přepravě jsme jako DHL schopni realizovat zakázky v přesně zadaný čas a na přesně zadaném místě. Jsme hrdí na to, že jsme již popáté podporovali slavného agenta v jeho misi zachránit svět,“ vysvětluje Frank Appel, předseda představenstva společnosti Deutsche Post DHL Group.

Společnost DHL jako logistický partner zajišťovala, aby měl filmový štáb vždy ve správný okamžik k dispozici správné technické vybavení. Filmové vybavení se muselo přepravovat mimo jiné do Norska, na Jamajku, do Itálie i napříč Anglií.

„Filmové produkce dostávají od nás veškeré služby z jedné ruky. Přepravujeme nákladními vozidly, loděmi nebo letadly. U spěšných zásilek nebo zakázek na posledních chvíli využíváme i naši síť pro expresní doručování. Stejně důležitá je však také znalost všech aktuálních celních, dopravních a bezpečnostních předpisů. Sečteno a podtrženo, s materiálem, který je nám svěřen, zacházíme s největší pečlivostí,“ říká John Meller, vedoucí projektu Logistika Bond 25 ve společnosti DHL.

A to vše v souladu s misí koncernu Deutsche Post DHL Group: Excellence. Simply delivered.

 

Zdroj: AC&C Public Relations

9.3.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies