• LogisticNEWS
    O čem se mluví

DHL Express oznamuje úpravu cen pro rok 2022 v České republice

Zdroj: DHL

DHL Express, přední světový poskytovatel expresních přepravních služeb, oznamuje  zvýšení cen, které vstoupí v platnost od 1. ledna 2022. Nárůst cen v České republice bude ve srovnání s rokem 2021 činit v průměru 5,9%.

Každoroční úprava cen reflektuje vývoj inflace a dynamiku růstu administrativních nákladů plynoucích z regulatorních a bezpečnostních opatření. Tato opatření pravidelně aktualizují národní a mezinárodní orgány v každé z více než 220 zemí, ve kterých DHL Express působí. Úpravy cen se v jednotlivých zemích budou lišit podle lokálních podmínek a budou se vztahovat na všechny zákazníky, pokud to bude smluvně možné.

 „Abychom mohli neustále podporovat podnikání našich zákazníků na co nejvyšší úrovni, musíme kontinuálně investovat do naší DHL mezinárodní přepravní sítě“, říká Luděk Drnec, generální ředitel DHL Express (Czech Republic) s.r.o.. “Každoroční úprava cen nám umožňuje rozvíjet infrastrukturu, zavádět inovativní technologie a individuální doručovací řešení v nejvyšší možné kvalitě a s ohledem na snížení negativního dopadu našeho podnikání na životní prostředí. Reagujeme také na rostoucí poptávku po logistických službách v důsledku zvýšení objemů a důrazu na nejrychlejší přepravu zboží. Posilujeme kapacitu mezinárodní přepravní sítě. Investovali jsme do nákupu letadel, vozidel a zvýšení kapacit našich překladišť a terminálů. Společně s našimi zákazníky a partnery usilujeme o snížení negativního dopadu našeho podnikání na životní prostředí.“

 

Zdroj: DHL Express Czech Republic

22.9.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies