• LogisticNEWS
    O čem se mluví

DACHSER znovu mezi nejúspěšnějšími logistickými značkami v Německu

Zleva - Alexander Tonn, Corporate Director divize Corporate Contract Logistics skupiny DACHSER a Thomas Klare, Department Head Contract Logistics Consulting

Čtenáři oborového německého magazínu LOGISTIK HEUTE a členové Německé logistické asociace (BVL) znovu vybírali nejlepší logistické společnosti v Německu. Mezinárodní logistický provider DACHSER se umístil na druhé příčce v kategorii “Služby kontraktní logistiky.” O přízeň logistických odborníků v on-line hlasování letos soutěžilo celkem 250 společností ve 12 kategoriích.

„Jsme tímto oceněním velmi poctěni,” říká Alexander Tonn, Corporate Director divize Corporate Contract Logistics skupiny DACHSER, a dodává, „je to podruhé od roku 2017, co jsme toto ocenění za kontraktní logistiku obdrželi. Uznání od čtenářů prestižního oborového magazínu ukazuje, že naše služby v oblasti skladování a přeprav jsou trhem velmi dobře přijímány.”

Do rozvoje služeb kontraktní logistiky DACHSER v posledních několika letech hodně investoval. V současné době na celém světě disponuje přes 1,6 mil. m2 skladových ploch, takže svým zákazníkům může nabídnout více než 2,4 miliony paletových míst. DACHSER nabízí služby kontraktní logistiky i ve všech svých pobočkách European Logistics v České republice. Pobočka v Břeclavi a provozovny ve Frenštátu pod Radhoštěm a v Letohradu se potom na kontraktní logistiku specializují a poskytují svým zákazníkům komplexní služby in-house logistiky.

 

Zdroj: Industrion Boutique

15.5.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies