• LogisticNEWS
    O čem se mluví

DACHSER získal ocenění za udržitelný rozvoj

ilustrační foto

Mezinárodní logistický provider DACHSER obdržel na konci minulého roku v rámci udělování Evropské ceny za udržitelný rozvoj v oblasti dopravy (ETPN) speciální cenu za společenskou odpovědnost. V kategorii Přepravní firmy a spedice se pak DACHSER umístil na první příčce.

Speciální cenu uděluje odborné mnichovské logistické vydavatelství Huss-Verlag za angažovanost společnosti v udržitelném rozvoji. Posuzuje aktivity společnosti v oblasti ochrany životního prostředí, sociální odpovědnosti, ale také firemní kulturu a společenskou angažovanost v oblasti vědy a zajištění bezpečné budoucnosti. Důležité přitom je, aby tato angažovanost byla také v souladu s firemními cíli. „U DACHSERU nás přesvědčil především celkový udržitelný koncept rodinné společnosti,“ uvedla ve svém hodnocení porota.

 

„Již řadu let sázíme na sociální, ekologický a ekonomický udržitelný rozvoj. Uznání, kterého se nám s touto cenou dostalo, nás velmi těší a zároveň motivuje k další práci,“ říká Bernhard Simon, CEO skupiny DACHSER.

 

Šestičlenná porota byla složena z redaktorů odborných publikací nakladatelství Huss-Verlag z německého Mnichova. Každý člen poroty mohl pro kategorie „Přepravní firmy a spedice“ a „KEB služby (kurýrní, expresní a balíkové služby)“ navrhnout až tři kandidáty.

 

Zdroj: Industrion Boutique

10.1.2018

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies