• LogisticNEWS
    O čem se mluví

ComGate se stal členem evropské aliance Fulfillment for Europe

ComGate, a.s., česká společnost se zaměřením na služby outsourcingu obsluhy zákazníků, vstoupila do evropské aliance Fulfillment for Europe (F4E). Zadavatelé společnosti ComGate mohou nově snadno expandovat do dalších zemí s lokální logistickou podporou a místní obsluhou nakupujících. Klienti dalších členů aliance pak mohou stejným způsobem využívat služeb ComGate pro obsluhu kupujících v Česku, Slovensku a Maďarsku.

F4E je společenstvím logistických firem se zaměřením na služby takzvaného fulfillmentu, který zahrnuje skladování, kompletaci, balení a expedici zboží třetích stran, nejčastěji e-shopů. Členové aliance pochází z různých zemí Evropské Unie a jejich cílem je vzájemná kooperace a pokrytí všech relevantních trhů kvalitním fulfillmentovým servisem, který zahrnuje ucelené řešení všech logistických procesů.

Společně s ComGate tvoří členskou základnu aliance dvanáct poskytovatelů, vždy každý člen jako jediný partner z dané země nebo regionu. Členství v alianci zaručuje ComGate plné pokrytí poptávky klientů všech členů po fulfillmentových službách na území Česka, Slovenska a Maďarska. Dalším bonusem je i možnost poskytování služeb vlastním klientům skrze alianční partnery. ComGate je schopen všem klientům zajistit velkoobjemové akce, komunikovat s dopravci, ve vlastních call centrech zařídit kompletní klientský servis a obstarat management plateb.

„Jelikož členové aliance pocházejí především ze zemí západní a jižní Evropy, bylo logickým krokem, že jsme s představiteli zahájili jednání o vstupu s nabídkou zajištění fulfillmentových služeb na trzích ve střední Evropě. Disponujeme třemi logistickými centry na území Česka a Slovenska, ze kterých jsme schopni odbavovat i maďarské sousedy. V byznysu se navíc pohybujeme již 15 let a v současnosti se intenzivně věnujeme rozvoji aktivit v EU. Věříme proto, že vstup do aliance urychlí náš růst, aliančním partnerům poskytne spolehlivé a kvalitní řešení obsluhy jejich klientů na našem území, a naopak našim klientům usnadní podnikání na zahraničních trzích,“ komentuje Nikolaj Šťáhlavský, ředitel společnosti ComGate, a.s.

Zdroj: PRAM Consulting

8.3.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.