• LogisticNEWS
    O čem se mluví

CEE Logistics oznámila akvizici Gistrans Czech Republic

Ilustrační foto | CEE Logistics

Dopravní společnost CEE Logistics, a. s., oznámila akvizici společnosti Gistrans Czech Republic, s. r. o., distributora čerstvých potravin a nápojů. Společnost Gistrans Czech Republic, s. r. o., která byla doposud českou pobočkou anglické společnosti GIST LTD., patřící do skupiny The Linde Group, se tak zároveň stává dalším členem logistické skupiny Matteli Group, které je společnost CEE Logistics, a. s., součástí.

Dopravní společnost CEE Logistics a.s. oznámila akvizici společnosti Gistrans Czech Republic s.r.o., distributora čerstvých potravin a nápojů. Společnost Gistrans Czech Republic s. r. o., která byla doposud českou pobočkou anglické společnosti GIST LTD., patřící do skupiny The Linde Group, se tak zároveň stává dalším členem logistické skupiny Matteli Group, které je společnost CEE Logistics a.s. součástí.

 

Společnost CEE Logistics tímto nákupem posiluje své působení nejen na poli mezinárodní kamionové dopravy, ale také na vnitrostátním trhu v oblasti retailu. Společnost Gistrans vykázala v roce 2020 obrat více než 330 mil. Kč a její vozový park zahrnuje přes 100 nákladních vozidel.
„Akvizicí této společnosti jsme rozšířili portfolio námi nabízených služeb a potenciálu této společnosti chceme maximálně využít. Zároveň pokračujeme v naplnění naší dlouhodobé strategie, stát se jedním z leadrů na poli logistiky v rámci celé střední a východní Evropy,“ uvedl Josef Nový, CEO společnosti CEE Logistics.

 

„Společnost Gistrans působí na českém trhu již více než 20 let a specializuje se na přepravu potravin v režimu ambient, ale i na přepravu chlazeného a mraženého zboží. Stejně jako pro společnost CEE Logistics, je našim primárním zájmem být pro naše zákazníky silným a stabilním partnerem,“ doplnil k akvizici Jakub Galda, ředitel pobočky VKD společnosti Gistrans.

 

Společnost Gistrans ponese nový obchodní název CEE Fresh Food Logistics s.r.o. a společně se CEE Logistics je sedmou logistickou společností skupiny Matteli Group, vykazující obrat 130 mil. Eur za rok 2020.

 

Zdroj:  CEE Logistics

8.11.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies