• LogisticNEWS
    O čem se mluví

C.S.CARGO získalo European Excellence Award 2016

Aziz Jahić, marketingový ředitel C.S.CARGO, převzal ocenění European Excellence Award za rok 2016 za náborovou kampaň „Řidičkou v týmu C.S.CARGO“

C.S.CARGO ve spolupráci s PR agenturou AMI Communications zvítězilo ve finále soutěže European Excellence Awards 2016, jež oceňuje nejlepší komunikační projekty napříč Evropou. Cenu si odnesla úspěšná náborová kampaň „Řidičkou v týmu C.S.CARGO“. Odborná porota slavnostně vyhlásila vítěze na galavečeru v Berlíně a cenu zde přebral také Aziz Jahić, marketingový ředitel C.S.CARGO.

C.S.CARGO získalo za projekt ve spolupráci s AMI Communications cenu European Excellence Awards 2016 v kategorii Doprava a logistika. Projekt získal ocenění v konkurenci dalších čtyřech nominovaných projektů, které byly realizovány pro BMW Group, Deutsche Bahn, Goodyear či švédskou poštovní společnost PostNord Sverige. Na kampani „Řidičkou v týmu C.S.CARGO“ pracoval v loňském roce marketingový tým společnosti spolu s agenturami JANDL a AMI Communications a podařilo se společně zvýšit zájem žen o tuto profesi.

„Velice mě těší, že náš projekt vyšel z takové evropské konkurence vítězně. Nedostatek řidičů a řidiček z povolání trápí mnoho zemí v Evropě, možná proto se takové téma dostalo na nejvyšší příčku i v oblasti komunikace. Při této netypické náborové kampani jsme vycházeli z našich zkušeností s našimi stávajícími řidičkami, abychom nové řidičky oslovili v maximální možné míře. Díky kampani se nám povedlo ztrojnásobit počet žen-řidiček v našich řadách. Navíc povolání řidiče kamionů už dnes není pouze výsadou mužů. Stejně jako v jiných oborech i zde umožňuje moderní technologie větší zapojení žen,“ říká Aziz Jahić, marketingový ředitel C.S.CARGO.    

O projektu

Nedostatek řidičů kamionu je již evergreenem, v roce 2015 se ale společnost C.S.CARGO rozhodla pojmout ho trochu jinak a zaměřit se na nábor nových řidiček – žen, které se rozhodly změnit povolání a stát se řidičkou kamionu. Součástí kampaně byla i asistence se získáním řidičského průkazu a dalších potřebných dokumentů. Ozvaly se stovky zájemkyň a desítky nových řidiček již pro společnost jezdí. Projekt získal dvě ocenění v Českých cenách za PR za rok 2015, a to v kategorii Služby a Firemní (korporátní) komunikace.  

Case study projektu je dostupná zde: https://amicommunications.prezly.com/ridickou-v-tymu-cscargo

Zdroj: AMI Communications

 

 

8.12.2016

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.