• LogisticNEWS
    O čem se mluví

C.S.CARGO otevřelo v Plané nad Lužnicí centrum pro Partner in Pet Food

Ilustrační foto | C.S.Cargo

Distribuční centrum o rozloze přesahující 18 tisíc m2 pro výrobce krmiv Partner in Pet Food v jihočeské Plané nad Lužnicí otevřela dnes společnost C.S.CARGO. Celková investice přesahuje částku 200 milionů korun. Centrum samotné je obsluhováno nejmodernější technologií. Nově nabídne přibližně 40 pracovních míst.

Nové distribuční centrum je umístěno v projektu CSPPark v Plané nad Lužnicí. S rozlohou větší než 18 tisíc m2 pojme až 26 000 palet. Disponuje nejmodernější technologií a nabízí zhruba 40 pracovních míst pro obyvatele z regionu. Projekt je koncipován jako konsolidace zásilek ze dvou hlavních výrobních závodů společnosti v České republice do jednoho logistického centra. Zde k němu C.S.CARGO zajistí další služby s přidanou hodnotou (jako je například mixování či přebalování palet dle přání klienta) a distribuci k finálním zákazníkům do zemí v Evropské unii. V plánu je 40 tisíc palet in/out s obsluhou přibližně 1400 kamionů měsíčně.

„Projekt logistického centra je jednou z našich největších investic v tomto roce a zároveň dalším krokem v posilování na vnitrostátním trhu v oblasti retailu, kde je hlavním přáním našich klientů perfektně zprocesovaná logistika. Rozšiřujeme tím i naše působení v oblasti jižních Čech,“ řekl Michal Vecsey, obchodní ředitel skupiny C.S.CARGO.

Výstavba distribučního centra situovaného v průmyslové zóně nedaleko dálnice D3 probíhala bez větších komplikací, přestože se stavělo v období pandemie covid-19, což vzhledem k nepředvídatelnosti vývoje skrývalo mnohá rizika.

„Konsolidace našich zásilek do jednoho logistického centra byla nezbytným krokem k zefektivnění našich distribučních kanálů napříč Evropou. Významným přínosem jsou samozřejmě logistické služby od společnosti C.S.CARGO, které zvýší flexibilitu a kvalitu našich dodávek,“ uvedl Petr Ludvík, generální ředitel společnosti Partner in Pet Food.

„Je potěšující, že s novým distribučním centrem do průmyslové zóny přichází stabilní firma nadnárodního charakteru. Věřím, že naší obci přinese především další pracovní příležitosti,“ řekl Jiří Šimánek, starosta obce Planá nad Lužnicí.

 

Zdroj: DN

1.6.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies