• LogisticNEWS
    O čem se mluví

BEN MAUDLING VEDE SAVILLS V ČECHÁCH A NA SLOVENSKU

Ben Maudling

Mezinárodní poradenská společnost Savills pověřila Bena Maudlinga zřízením poboček této firmy v České republice a na Slovensku. Otevřením kanceláří v obou zemích firma pokračuje ve své expanzi v regionu střední a východní Evropy. 

Ben Maudling přichází do Savills z firmy Arcona Capital GmbH (dříve Palmer Capital Investments GmbH). Jako výkonný ředitel a člen představenstva zde byl zodpovědný především za investice a správu majetku firmy ve střední a východní Evropě (2012-2016). Během své kariéry vedl také středoevropské investice firmy INVESCO Real Estate. V roce 2000 prodal společnosti CBRE svoji realitní firmu Aston, kterou v Praze dříve založil. 

Savills již úspěšně funguje v Polsku, kde má čtyři kanceláře a vice než 100 zaměstnanců. V pražské kanceláři Maudling založí oddělení, která budou poskytovat služby v oblasti investování, pronájmu, oceňování, stavebního a projektového poradenství a správy nemovitostí.

Český trh je, stejně jako polský, stále zajímavější pro domácí i zahraniční investory. V roce 2016 dosáhl objem investic v ČR rekordních 3,6 miliardy euro. Savills očekává, že i letošní objem investic bude velmi vysoký.

“Poptávka po investicích ve střední a východní Evropě se zvyšuje. Rozšiřujeme naše týmy i služby tak, abychom našim mezinárodním klientům poskytli ten nejlepší servis,” říká Mark Ridley, výkonný ředitel Savills v Evropě. “Ben žije v Praze od roku 1992. Jeho znalosti českého prostředí a zároveň zkušenosti z dalších evropských zemí mu umožní vytvořit silný tým a zajistit tak naše úspěšné zastoupení v regionu.”

Ban Maudling, výkonný ředitel Savills pro Českou republiku a Slovensko, říká: “Oba trhy velmi rychle rostou a řadu obchodních příležitostí vnímám v celém regionu střední a východní Evropy.  Se značkou Savills za zády vidím příležitost rozjet tady další úspěšný byznys.”

Společnost krátce před koncem roku 2016 oficiálně otevřela také kancelář v Lucembursku a začala poskytovat služby zaměřené na průmyslové nemovitostí v Polsku a Nizozemí.

Zdroj: PR Consultancy

22.2.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.