• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Automatizace intralogistických procesů je žhavé téma

Ilustrační foto: manipulace a paletizace

Automatizace interních logistických procesů, skladování i dopravy se pod vlivem trendů v oblasti e-commerce  stala žhavým tématem pro stále větší počet společností i u nás. Z pohledu systémového integrátora nabízíme služby spojené s modernizací, automatizací nebo robotizací těchto provozů, pomáháme také s jejich servisem.

 

Společnost B:TECH je obchodně i realizačně připravena automatizaci a robotizaci logistických operací nejenom pro nově vznikající provozy, ale pomáhá i v rámci těch běžících.  Manipulace, balení či skladování výrobků je jedna z oblastí, kterou lze efektivitu celého výrobního a logistického procesu posunout jak z hlediska ekonomického, tak z hlediska kvality a rychlosti dodávek. A to je přesně ta oblast, se kterou jsme v B:TECHu připraveni výrobním i logistickým společnostem pomoci. V oblasti výrobní automatizace máme zkušenosti z potravinářských provozů, automotive. Můžeme vám pomoci s řízením výrobních i logistických operací, přechodem na nové řídicí systémy, integrací průmyslových robotů do stávajících provozů i řízením a oživením kompletně nové technologie.

Robotizace logistických úloh je velmi flexibilní řešení, vhodné i tam, kde chybí prostor

Pro menší provozy nebo provozy, kde se parametry technologické úlohy mohou měnit je řešení v podobě integrace průmyslového robota ideálním řešením. Robotické paletizační buňky jsme schopni integrovat i do poměrně malého prostoru. Díky zkušenostem v oblasti pokročilého programování těchto strojních zařízení jsme schopni využít jejich potenciál na maximum. V případě změn pak přeprogramováním můžeme poměrně rychle reagovat na potřeby daného procesu, aniž by musel zákazník investovat do nové technologie. Setkáváme se i s poptávkami na optimalizaci rychlosti již integrovaných robotických aplikací.

Implementací to pro nás nekončí, naši servisní technici jsou tu pro vás v režimu 24/7

Bezproblémový provoz technologií často naráží na nedostatek kvalifikovaných pracovníků pro údržbu. Výměna pracovníků na těchto pozicích je často spojena se ztrátou důležitého know-how a z pohledu provozu proto poměrně bolestivá. Máme proto pro naše zákazníky k dispozici specializovaný a vyhrazený tým servisních techniků, kteří jsou speciálně proškolení na servis robotů a řídicích systému a mají za sebou dlouholeté zkušenosti v robotizaci a automatizaci z mnoha různých provozů. K dispozici jsou v rámci preventivního i nahodilého servisu k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce na naší HOTLINE. Samozřejmostí je jazyková vybavenost pro případ, kdy kolegové „na place“ nemluví česky a možnost proškolení údržby na provozované technologie.

Je pro vás automatizace v intralogistice nebo skladování aktuální téma? Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku s našimi obchodními manažery.

 

Zdroj: B:TECH

28.4.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies