• LogisticNEWS
    O čem se mluví

Amazon letos plánuje v České republice vytvořit více než tisíc nových pracovních míst

logo Amazon

Amazon letos plánuje v České republice vytvořit více než 1 000 nových pracovních míst. Ty budou určené pro lidi s různými zkušenostmi, vzděláním a dovednostmi – od inženýrů, analytiků a specialistů HR až po absolventy vysokoškolského studia či pracovníky bez jakýchkoli specifických zkušeností. Amazon otevře nové pozice jak v pražské korporátní kanceláři v Dejvicích, tak ve dvou logistických centrech v Dobrovízi.

Nově vzniklé pracovní příležitosti v České republice jsou součástí celoevropského plánu otevřít na 15 000 nových pracovních míst. To je dosud nejvyšší počet zaměstnanců, který Amazon přijme během jednoho roku. Všichni zaměstnanci Amazonu v České republice pobírají atraktivní plat a mohou využívat množství benefitů a příležitostí kariérního posunu včetně postupu na manažerské pozice.

Amazon působí po celé Evropě, kde provozuje více než stovku korporátních, distribučních, prodejních i zákaznických center a regionální datacentra Amazon Web Services. Evropskou síť doplňuje 15 vývojových center, která se zaměřují na inovace v mnoha oblastech, včetně prodejních webových stránek, mobilních aplikací, digitálních médií a softwaru, vývoje technologie rozpoznávání hlasu, služby Prime Air či cloudových služeb.

„Pokračujeme v investicích do distribuce, zákaznických služeb, cloudových technologií, výzkumu a vývoje, strojového učení, pokročilé logistiky a mnoha dalších odvětví,” říká Xavier Garambois, viceprezident Amazon EU Retail. „Spolu s těmito investicemi roste i počet nových pracovních příležitostí. Těšíme se, že letos v týmu přivítáme rekordní počet nových členů. Ti budou spolu se stávajícími pracovníky pracovat na nových inovacích, které nám pomohou zvyšovat laťku zákaznické spokojenosti,” vysvětluje Xavier Garambois.

„Amazon v České republice i nadále investuje prostředky do nové infrastruktury a rozvoje zaměstnanců, abychom dokázali dál růst zároveň plnit potřeby našich zákazníků,“ vysvětluje Steven Harman, provozní ředitel Amazonu pro kontinentální Evropu. „V Česku nacházíme mnoho zaměstnanců, kteří chtějí využít příležitosti a získat zkušenosti ve společnosti, jež se neustále snaží vylepšovat služby pro své zákazníky. Všechny naše pracovní pozice nabízejí konkurenceschopné platy a zaměstnanecké benefity. Bude nám potěšením letos přivítat nové zaměstnance,“ dodává Steven Harman.

Zdroj: FleishmanHillard

21.2.2017

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.