• LogisticNEWS
    O čem se mluví
Úvodní strana > Média > Logistic NEWS >

Gryf Supply Chain Award

Logistický magazín Reliant Logistic News ve spolupráci s organizátory mezinárodní konference SpeedChain v rámci společenského galavečera V.I.P. Logistic Rendezvous udílí ocenění nejvýznamnější osobnosti roku v oblasti logistiky.

Oficiální název tohoto Ocenění logistické osobnosti roku je GRYF Supply Chain Award.

Toto prestižní ocenění je každoročně udíleno osobnosti,  která se v daném roce svojí činností významně a pozitivně zasadila o rozvoj v oblasti aplikované resp. teoretické logistiky. Pro určení osobnosti není tedy rozhodující, v jaké konkrétní oblasti působí, ale především její konkrétní přínos pro obor. Cenu může obdržet pouze ten, kdo pracuje v České republice, resp. v české společnosti působící v zahraničí.

Název Gryf jsme nezvolili náhodně. Inspirací tvůrcům byla starověká symbolika pro klíčové rysy moderního reprezentanta české logistiky. Gryf jako bájná mýtická postava v sobě spojuje orla a lva. Je zobrazován se lvím tělem a orlí hlavou, krkem, křídly a pařáty. Vyjadřuje bystrost orla a sílu lva. Jeho symbolický význam spočívá v ovládnutí země a oblohy. V raném křesťanství byl symbolem znovuzrození.

 

Oceněné logistické osobnosti v minulých letech

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies