• LogisticNEWS
    O čem se mluví
Ewald Raben

Svou práci vnímám především jako velkou zodpovědnost

Vraťme se v čase zpět. Je začátek devadesátých let a Ewald Raben je dvaadvacetiletý syn autodopravce z městečka Meddo v okrese Achterhoek nedaleko města Winterswijk, který studuje na vysoké škole v Rotterdamu. Doma v kuchyni učiní jeho otec rozhodnutí: východoevropský trh se otevírá, do Polska jezdíme už řadu let, někdo by tam měl jet otevřít kancelář, abychom se tam pořádně uchytili.

více >>
Jean-Christophe Machet, generální ředitel skupiny FM Logistic

FM Logistic plní svůj plán Ambition 2022, navzdory dopadu FOREXu

Společnost vykázala:
•     1.034 miliardy euro obratu, tedy 2,9% nárůst oproti předchozímu finančnímu roku, při stálém kurzu eura.
•    nižší obrat o 3% při aktuálním kurzu eura
•    30.6 milionu euro provozního zisku, představujícího 3 % obratu
•    6 % nárůst objemů a překročení obchodních cílů o 28%, se 165 miliony euro za nové obchodní případy.

více >>
AUSA - ilustrační foto

Terénní vozíky a teleskopické manipulátory v těžkém terénu

Společnost Linde Material Handling Česká republika pozvala své zákazníky a zájemce z řad odborné veřejnosti na Prezentační den terénní manipulační techniky. Akce se konala v Hummer Centru v Horních Počernicích a ukázalo se, že terénní vozíky si i s takto těžkým terénem dokážou poradit.

více >>
ilustrační foto

Kühne + Nagel a Edgewell vytvoří stovky pracovních míst

V novém skladovacím a distribučním centru společnosti Kühne + Nagel v Modlanech u Teplic najdou již za 6 měsíců práci desítky lidí. Společnost bude poskytovat logistické služby pro americký Edgewell, výrobce a distributora produktů osobní hygieny. Stavba byla zahájena položením základního kamene a předáním daru Dětskému domovu Tuchlov.

více >>
Hlavní komponenty jako je pojezdový motor, převodovka nebo řídící jednotka od dodavatelů jako Schabmüller, Kordel a Zapi, jsou dlouhodobě ověřeny trhem..

Nová generace skladových strojů Baoli s tradičním řešením dlouhé oje řízení nabízí snadnou obsluhu

Rozšířená nabídka nízkozdvižných a vysokozdvižných paletových vozíků nabízí možnost ideální volby

Baoli Material Handling Europe rozšiřuje svou nabídku o novou řadu skladových nízkozdvižných a vysokozdvižných paletových vozíků s dlouhou ojí řízení. Ergonomicky navržené řídící madlo nabízí dokonale jednoduché ovládání. Stroje jsou vybaveny AC motory pojezdu a systémem CANbus k zajištění nízkých provozních i servisních nákladů. Toto řešení také přispívá snadnému a plynulému ovládání veškerých funkcí strojů. Nízkozdvižné paletové vozíky pod označením EP16-N01, EP20-N04 a EP25-N02, dostupné ve verzích s nosností od 1,6 až po 2,5 tuny, jsou vhodné například pro nakládku a vykládku kamionů či k zajištění celkového provozu logistických center. Vysokozdvižná řada strojů pod označením ES12-N03 a ES16-N02 je dostupná ve verzích s nosností 1,2 a 1,6 tun.

více >>
Milan Ludvík

„U každé nové technologie či konceptu je třeba realistický pohled“

Ředitel české pobočky mezinárodní společnosti ZETES Milan Ludvik prosazuje principy dlouhodobé spolupráce se zákazníky. Ve společnosti ZETES pracuje už řadu let a budoucnost svého oboru vidí pozitivně, především ve směřování do rozmanitosti nabízených řešení podle potřeb jednotlivých oborů a zákazníků. S Milanem Ludvikem jsme hovořili nejen o aktuálních úkolech, které ve společnosti ZETES pomáhá zákazníkům řešit, ale také o jeho osobním životě a pohledu na svět.

více >>
Moderní vybavení skladů

Moderní vybavení skladu, cesta k vyšší efektivitě

Dnešní doba je dobou snižování nákladů a s tím souvisejícím zvyšováním efektivnosti procesů. Obecně platí, že náklady na manipulaci s materiálem a udržování zásob ve skladech tvoří přibližně 34 procent z celkových nákladů na oběh. Jednou z cest k vyšší efektivitě a nižším nákladům je, díky rychlosti a přesnosti procesů, automatizace. Existuje mnoho činností, které lze v moderních skladech automatizovat, neboli pracovníky nahradit stroji či systémy. V souvislosti s plánovanými investicemi je však vždy nutno přihlédnout ke stávajícím i budoucím objemům a činnostem společnosti.

více >>
kiekert

Kiekert Přelouč: Inovacemi reaguje na celosvětové trendy

Kiekert AG, technologický lídr automobilového průmyslu v oblasti zamykacích technologií, nadále pokračuje v rozšiřování svého českého vývojového a výrobního centra v Přelouči.

více >>
šmíd

ŠMÍDL si pochvaluje monitorovací systém GX SOLUTIONS

Logistická společnost Šmídl s.r.o. poskytuje komplexní logistické služby, ve kterých nechybí nabídka skladování. Pro svou flotilu manipulační techniky se nedávno rozhodla implementovat monitoring. Dodavatelem se stala firma GX Solutions, která má s monitorovacími systémy a jejich implementací bohaté dlouholeté zkušenosti. Už první zkušenosti s nasazeným monitorovacím systémem velmi rychle ukázaly růst úspor a efektivity při práci s manipulační technikou.

více >>
Jakub Holec

Průmyslové nemovitosti jsou v České republice atraktivní investicí

Česká realitně-poradenská společnost 108 AGENCY se od počátku svého působení zaměřuje na segment průmyslových nemovitostí. Díky zkušenostem z mezinárodních agentur spolu se znalostí místního trhu se podařilo společnosti stát se uznávaným partnerem v oblasti realitního poradenství a dnes také nejen v České republice. O tom, jak se dá i v nelehké době najít místo na trhu a vybudovat fungující společnost a především o současné situaci na tuzemském trhu průmyslových nemovitostí, jsme si povídali s Jakubem Holcem, majitelem 108 AGENCY.

více >>
Zvolte stranu: Předchozí strana 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.